تریلر

تریلر رسمی فیلم عطش مبارزه تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها The Hunger Games The Ballad of Songbirds and Snakes 2023

این ویدیو اولین تریلر فیلم عطش مبارزه تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها The Hunger Games The Ballad of Songbirds and Snakes 2023 است.

“The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes” یک فیلم علمی تخیلی دیستوپی آمریکایی است که به کارگردانی فرانسیس لارنس و با نویسندگی مایکل لسلی و مایکل آرندت ساخته شده است.

این فیلم بر اساس رمان سوزان کالینز با عنوان “ترانه‌های مرغابی و مارها” منتشر شده در سال 2020 ساخته شده و به عنوان یک پیش‌داستان به فیلم “بازی‌های گرسنگی” منتشر شده در سال 2012 می‌پردازد و پنجمین فیلم از مجموعه فیلم‌های بازی‌های گرسنگی است.

این فیلم با بازی تام بلایت، ریچل زگلر، پیتر دینکلیج، هانتر شیفر، جاش آندرس ریورا، جیسون شوارتزمن و ویولا دیویس به تصویر کشیده شده است. داستان فیلم در 64 سال قبل از وقوع اتفاقات فیلم اول رخ می‌دهد و داستان جوانی به نام کوریولانوس اسنو را دنبال می‌کند و رویدادهایی را نشان می‌دهد که در نهایت او را به رهبر تiranی وحشی پانم تبدیل می‌کند، از جمله رابطه‌اش با شرکت‌کننده بازی‌های گرسنگی، لوسی گری بیرد، در سال دهمین بازی‌های گرسنگی.

“بازی‌های گرسنگی: ترانه‌های مرغابی و مارها” در تاریخ 17 نوامبر 2023 در ایالات متحده توسط شرکت فیلمسازی لاینزگیت منتشر خواهد شد.

نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا