اخبار فیلم و سریال

جانی دپ در فیلم جدید تری گیلیام نقش شیطان را بازی می کند

تری گیلیام کارگردان و عضو سابق مونتی پایتون گفته است که می‌خواهد جانی دپ در فیلم جدیدش نقش شیطان را بازی کند.

ورایتی اطلاعات جدیدی را که گیلیام هنگام حضور در جشنواره فیلم دریای سرخ فاش کرد، گزارش داد. فیلمساز در حین توصیف طرح کلی کارناوال در پایان روز – فیلم کمدی آینده‌اش – به طور معمول اظهار داشت که دوست دارد دپ نقش شیطان را بازی کند و بعداً به رسانه گفت که در مورد آن احساس اطمینان دارد.

خلاصه فیلم تری گیلیام با بازی جانی دپ در نقش شیطان

گیلیام گفت: “خدا بشریت را محو می کند و تنها شخصیتی که می خواهد آنها را نجات دهد شیطان است و جانی دپ نقش شیطان را بازی می کند.” «این یک داستان ساده از خداست که بشریت را به خاطر خاک کردن باغ زیبای خود از بین می‌برد…

فقط یک شخصیت است که تلاش می‌کند بشریت را نجات دهد و آن شیطان است، زیرا بدون انسانیت او شغل خود را از دست داده و یک شخصیت ابدی است و بنابراین زندگی می‌کند. بدون شغل وحشتناک است بنابراین او چند جوان را پیدا می کند و سعی می کند خدا را متقاعد کند که این جوانان آدم و حوای جدید هستند. خدا هنوز می تواند بشریت را از بین ببرد. این یک کمدی است.»

چه کسی کارناوال آخر روز را می نویسد؟

کریستوفر برت بیلی به همراه گیلیام نویسندگی این فیلم را بر عهده دارد. جدیدترین فیلم این کارگردان، مردی که دن کیشوت را کشت، محصول 2018 بود – یک فیلم کمدی ماجراجویی که ساخت آن تقریباً سه دهه طول کشید و دو مستند متفاوت (گمشده در لامانچا و او رویای غول‌ها) در مورد توسعه آن وجود دارد. فیلم آخر با بازی آدام درایور، جاناتان پرایس، استلان اسکارسگارد و اولگا کوریلنکو به پایان رسید.

منبع
comingsoon
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا